Top Albania Radio 100.0 FM Online rádió
Top Albania Radio, radio me e madhe ne Shqiperi, lindi ne 14 shkurt te vitit 1998 diten e te dashuruareve. Ky medium radiofonik tashme eshte shnderruar ne radion me te suksesshme ne vend, me muziken me te zgjedhur shqiptare dhe te huaj dhe me edicionet informative te cilat transmetohen cdo 60 minuta me lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, por dhe me nje larmi programesh kulturore e sportive. Top Albania Radio numeron nje audince te madhe brenda dhe jashte Shqiperise, kjo fale punes se stafit te talentuar i cili ka punuar ne vitet e para te krijimit te Top Radios dhe stafit te ri qe punon aktualisht, te cilet sebashku kane arritur te ndertojne nje media moderne dhe bashkekohore, duke bere realitet endrren dhe idete e themeluesit te Top Radios.
Hallgassa Top Albania Radio 100.0 FM Online rádió Albánia / Popzene Rádióállomás. Top Albania Radio 100.0 FM Élő adás. Internetes rádió online.


A Top Albania Radio 100.0 FM

Top Albania Radio 100.0 FM 4.1/5 - 39 szavazatLocation: Albánia / Popzene
Telefonszám: +35542247492
Cím: QNK, Blv “Deshmoret e Kombit”, Tirana, Albania
Top Albania Radio 100.0 FM a szociális hálózatokon: Weboldal  Email  Facebook